قابل توجه کلیه کاربران دارای ایمیل دانشگاه (به جز ایمیلهای فارغ التحصیلان)

به اطلاع می رساند که با توجه به تغییر نرم افزار ایمیل دانشگاه، حسابهای کاربری ایمیل کلیه دامنه ها بجز دامنه mail.iust.ac.ir@ و ee.iust.ac.ir@  به سیستم جدید منتقل شده است. در پی  این انتقال، خدمات مرکز کامپیوتر (از جمله اینترنت) از طریق کلمه عبور ایمیل دانشگاهی قابل دسترس خواهد بود. لذا در صورتیکه کلمه عبور ایمیل دانشگاهی خود را نمی دانید میتوانید در صورت تغییر کلمه عبور اینترنت،  با مراجعه به صفحه بازنشانی کلمه عبور در سایت مرکز به آدرس
کلمه عبور ایمیل خود را بازنشانی  کنید. با توجه به اینکه بازنشانی کلمه عبور از طریق پیامک انجام می شود، افرادی که شماره همراه آنها در مشخصات کاربری ایشان در سایت مرکز ثبت نگردیده است می باید جهت ثبت شماره تلفن همراه به مرکز کامپیوتر مراجعه کنند ( برای اطلاعات بیشتر به این راهنما مراجعه کنید).
 
کلیه کاربران بجز دامنه های mail.iust.ac.ir و ee.iust.ac.ir ، از این به بعد می باید از سرور جدید به آدرس http://email.iust.ac.ir برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده نمایند. همچنین کاربران سرور webmail.iust.ac.ir تا انتهای آذر ماه مهلت دارند تا به حساب کاربری قبلی خود (در سرور http://webmail.iust.ac.ir) وارد شده و صحت انتقال ایمیلهای خود از سرور قبلی به سرور جدید را چک کنند و در صورت وجود ایراد و یا مغایرت آن را به آدرس its@iust.ac.ir اطلاع دهند. همچنین این افراد میبایست تنظیمات دیگر مانند آدرس کانتکتهای خود را از سیستم قبلی بردارند. دسترسی به سرور قبلی صرفا از طریق وب امکان پذیر است.
جهت ورود به ایمیل جدید، در قسمت نام کاربری، از وارد کردن نام دامنه اجتناب کنید. به عنوان مثال اگر آدرس ایمیل شما  username@iust.ac.ir باشد، در نام کاربری تنها username را وارد نموده و سپس کلمه عبور خود را وارد نمایید.
پس از حذف سیستم قبلی اطلاعات گذشته قابل بازیابی نخواهد بود.