حسابهای کاربری دانش آموختگان و حسابهای کاربری واحدها و حسابهای موقت امکان استفاده از اینترنت را به طور پیشفرض ندارند، ولی می توانند حجم ترافیک اینترنت مورد نیاز خود را به صورت زیر خریداری نمایند.

توجه: با هر بار خرید حجم،  یک حساب اینترنت (نام کاربری و کلمه عبور) برای شما پیامک می شود، که صرفا برای اینترنت استفاده می شود. مدت اعتبار این حساب حداکثر یک سال است و پس از این مدت منقضی وغیر فعال خواهد شد. شما می توانید چندین حساب اینترنت با حجم دلخواه خریداری نمایید.

1- دریافت حساب کاربری

برای خرید حجم، حتما باید یک حساب کاربری از مرکز فاوا داشته باشید. شرکتها و گروههای پژوهشی که می خواهند برای چندین نقر حساب اینترنت خریداری کنند نیازی به دریافت حساب کاربری از مرکز فاوا برای تک تک افراد تیم خود ندارند و با یک حساب کاربری می توانند برای بقیه اعضای تیم خود نیز حساب اینترنت تهیه کنند. لازم به ذکر است که خریدار مسئول هرگونه استفاده از حساب کاربری خواهد بود.

2-خرید حساب اینترنت

برای خرید حساب اینترنت به داشبود خود در این سایت مراجعه کنید. در صورت وجود امکان خرید برای شما، دکمه  برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با کلید بر روی این دکمه به صفحه خرید وارد می شوید.

توجه: قبل از خرید، توضیحات صفحه خرید را به دقت بخوانید.

در قسمت شماره موبایل شماره موبایل فرد استفاده کننده را وارد نمایید. نام کاربری و کلمه عبور برای این شماره پیامک خواهد شد. در قسمت حجم ، میزان حجم ترافیک درخواستی بر حسب گیگابایت را وارد کنید.  سپس با زدن دکمه پرداخت، به درگاه بانکی منتقل می شوید و در صورت پرداخت مبلغ، نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک خواهد شد.

3- ورود به داشبورد حساب اینترنتی و مشاهده وضعیت مصرف

میزان مصرف و حجم باقیمانده ، تاریخ انقضا ، نمودار مصرف و اطلاعات دیگر را می توانید در داشبورد حساب اینترنتی مشاهده کنید. به دو طریق می توانید به داشبور حساب اینترنتی وارد شوید:

 • اگر خریدار حساب اینترنت هستید:
  به داشبود کاربری خود در این سایت مراجعه کنید. در صورت داشتن حساب اینترنتی، دکمه برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با کلید بر روی این دکمه و انتخاب حساب اینترنتی مورد نظر، به داشبورد حساب اینترنتی انتخاب شده وارد می شوید.

   

 • اگر استفاده کننده حساب اینترنت هستید:

  در صفحه اول این سایت لینک '" را انتخاب کنبد. پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور حساب اینترنت می توانید به داشبورد حساب اینترنتی وارد شوید.

4- تغییر کلمه عبور

پس از وارد شدن به داشبورد حساب اینترنتی می توانید با کلیک بر روی دکمه درخواست رمز جدید کنید که به شماره موبایل وارد شده هنگام خرید پیامک خواهد شد.

5- پیگیری مشکلات

در صورت بروز مشکل و یا درخواست راهنمایی در مورد خرید می توانید با شماره گویای خدمات مرکز فاوا (داخلی 5959 و مستقیم 73225959) تماس گرفته و یا در سیستم پشتیبانی تیکت ثبت فرمایید.

 

 

تماس با مرکز

 • نشانی : ايران، تهران، ميدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران
 • پاسخگویی مشکلات: تلفن مستفیم ۷۳۲۲۵۹۵۹ ۹۸۲۱+ تلفن داخلی ۵۹۵۹
 • فکس: ۷۳۰۲۱۲۰۰ ۹۸۲۱+
 • ایمیل: its [at] iust.ac.ir
 • سیستم پشتیبانی: http://support.iust.ac.ir