با استفاده از این سرویس می توانید یک سایت شخصی به آدرس http:// webpages.iust.ac.ir/username داشته باشید که username همان نام کاربری پرتال شما می باشد. در حال حاضر این سرویس برای اساتید و دانشجویان دکترا بدون مراجعه به مرکز فعال است . 

 

فضای اختصاص داده شده به هر کاربر 500 مگابایت می باشد. بر روی این سرور تنها امکان میزبانی فایل های با محتوای غیر پویا (static) وجود دارد و امکان استفاده از بانک اطلاعاتی و يا زبان های برنامه نویسی وجود ندارد.

 

چگونه سايت خود را به روزآوري كنيم؟

 نام كاربري و كلمه عبور شما براي به روزآوري سايت همان نام كاربري و كلمه عبور پرتال مرکز مي باشد. براي به روزآوري سايت كافيست با نام كاربري و كلمه عبور خود از طريق پروتكل FTP به آدرس ftp://webpages.iust.ac.ir وارد شويد.  جهت امنیت بیشتر ، تنها پروتکل FTP امن در این سیستم پشتیبانی می شود بنابراین از طریق مرورگرها قادر به اتصال به این سیستم نخواهید بود و نیاز به نرم افزار های خاص ارتباط FTP دارید.  در تنظیمات نرم افزار FTP مورد استفاده خود ، نوع پروتکل را    "FTP with Explicit SSL Authentication " انتخاب نمایید. نرم افزار مورد پیشنهاد ما ، نرم افزار مجانی Filezilla است. راهنماي اتصال با این نرم افزار در لينك هاي كنار اين صفحه قرار داده شده است.

تماس با مرکز

  • نشانی : ايران، تهران، ميدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران
  • پاسخگویی مشکلات: تلفن مستقیم ۷۳۲۲۵۹۵۹ ۹۸۲۱+ تلفن داخلی ۵۹۵۹
  • فکس: ۷۳۰۲۱۲۰۰ ۹۸۲۱+
  • ایمیل: its [at] iust.ac.ir
  • سیستم پشتیبانی: http://support.iust.ac.ir