با استفاده از این سرویس می توانید یک سایت شخصی به آدرس http:// webpages.iust.ac.ir/username داشته باشید که username همان نام کاربری پرتال شما می باشد. در حال حاضر این سرویس برای اساتید و دانشجویان دکترا بدون مراجعه به مرکز فعال است .  دانشجویان کارشناسی ارشد در صورت داشتن مقاله می توانند یا دریافت و پر کردن فرم فعال سازی سرویس ، این سرویس را فعال نمایند.

 

فضای اختصاص داده شده به هر کاربر 500 مگابایت می باشد. بر روی این سرور تنها امکان میزبانی فایلهای با محتوای غیر پویا (static) وجود دارد و امکان استفاده از بانک اطلاعاتی و يا زبانهای برنامه نویسی وجود ندارد.

 

چگونه سايت خود را به روزآوري كنيم؟

 نام كاربري و كلمه عبور شما براي به روزآوري سايت همان نام كاربري و كلمه عبور پرتال مرکز مي باشد. براي به روزآوري سايت كافيست با نام كاربري و كلمه عبور خود از طريق پروتكل FTP به آدرس ftp://webpages.iust.ac.ir وارد شويد.  جهت امنیت بیشتر ، تنها پروتکل FTP امن در این سیستم پشتیبانی می شود بنابراین از طریق مرورگرها قادر به اتصال به این سیستم نخواهید بود و نیاز به نرم افزار های خاص ارتباط FTP دارید.  در تنظیمات نرم افزار FTP مورد استفاده خود ، نوع پروتکل را    "FTP with Explicit SSL Authentication " انتخاب نمایید. نرم افزار مورد پیشنهاد ما ، نرم افزار مجانی Filezilla است. راهنماي اتصال با این نرم افزار در لينك هاي كنار اين صفحه قرار داده شده است.

تماس با مرکز

  • نشانی : ايران، تهران، ميدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ايران
  • پاسخگویی مشکلات: تلفن مستفیم ۷۳۲۲۵۹۵۹ ۹۸۲۱+ تلفن داخلی ۵۹۵۹
  • فکس: ۷۳۰۲۱۲۰۰ ۹۸۲۱+
  • ایمیل: its [at] iust.ac.ir
  • سیستم پشتیبانی: http://support.iust.ac.ir